A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Липківська гімназія імені М. І. Шпака
Попільнянської селищної ради Житомирської області

Про нас

Моя школо!

Священна колиско!

Наука любові й добра!

Де б не була я – далеко чи близько –

Наснагу черпаю з твого джерела.

Вірю, що дух України не згасне

У кожного учня, в кожній сім'ї,

Живи, процвітай,

Моя школо, прекрасна,

Для миру, для щастя, добра і снаги.

 

 

         Серед освітніх закладів Попільнянщини Липківська гімназія ім. М.І. Шпака є однією із найстаріших. Витоки її сягають 1907 року

       Тут завжди трудилися добрі й милосердні душею педагоги, які вміли любити дітей, вміли пробачати, терпляче чекати.

       Гімназія – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги  ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки.

       Зі стін гімназії вийшли сотні талановитих випускників, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що вихованці гімназії стали добрими, духовно багатими людьми, які понесли у світ, посіяні тут в їх душі зерна любові до всього рідного.

       Вдячність нашим учням за їхню працю, за усмішки, за політ думок і почуттів, за те, що разом з ними щомиті відкриваєш щось нове в собі й у житті. У кожній нашій дитині світить сонце, вони всі в нас – талановиті, ерудовані, всебічно розвинуті, демократичні й розкуті. Це діти ХХІ-го сторіччя.

        Подяка колишнім випускникам, котрі добрими справами прославляють гімназію й село на теренах країни й зарубіжжя.

         Спасибі колегам-учителям за відданість нашій загальній справі, за любов до своєї професії. Низькій уклін учителям-ветеранам праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Праця кожного з них – це золоті сторінки історії нашої гімназії.

       Велике спасибі батькам! Тісний зв’язок з ними, щире спілкування дають нам можливість ефективно вирішувати концептуальні питання навчання й виховання дітей.

       Усім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхнена думка й щирі почуття. 

 

Ласкаво запрошуємо на сайт Липківської гімназії ім. М.І.Шпака

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора